Anime Republika Srpska
Dobrodošli na forum Anime-RS.
Registrujte se da bi imali pun pristup forumu.
Želimo vam ugodan boravak Smile
Anime Republika Srpska
Dobrodošli na forum Anime-RS.
Registrujte se da bi imali pun pristup forumu.
Želimo vam ugodan boravak Smile
Top 10 anime? RIPnXRITop 10 anime? MFVBTV7Top 10 anime? JYMMWgeTop 10 anime? MBsbMfaTop 10 anime? VD2mEbQ

Top 10 anime?

+2
Winry Elric
~Mayu~
6 posters

Ići dole

Top 10 anime? Empty Top 10 anime?

Počalji od ~Mayu~ Čet Jun 07, 2012 12:13 am

Ovde pišite o svojim omiljenim serijalima, možete da spomenete i zašto su vam omiljeni, a i ne mora xD
~Mayu~
~Mayu~
Anime fanatik
Anime fanatik

Ženski Rak
Broj poruka : 1255
Poeni : 1325
Reputacija : 0
Godina : 28

Nazad na vrh Ići dole

Top 10 anime? Empty Re: Top 10 anime?

Počalji od Winry Elric Sub Jun 16, 2012 3:05 pm

Nemam bas top 10 (zapravo imam top 9 :"DD) xD ali evo Wink

1. Code Geass - sjajan zaplet,odnosi izmedju likova,psihologija,sa taman dovoljnim dodatkom komedije (sve vise bi bilo bzv),neocekivani obrti,Luluove lude akcijeeeee admire
2. Higurashi - isprva veoma zbunjujuce,uzbudljivo,sa dosta elemenata trilera,ima i komedije i ipak nije morbidno s obzirom na ostale zanrove,odlicni likovi,zestoka radnja cheer2
3. Bleach - anima zbog koje sam pocela da gledam anime uopste,dobri likovi,nije se "istrosila" iako ima mnogo epizoda,akciona komedija gde dobrice uvek pobede serenade
4. Kaichou wa Maid-sama - jedna od najsmesnijih anima,dobra za razonodu,iako ima elemenata romanse vise je komedija pa mi se zato verovatno i vise svidja inlove
5. Death Note - mracan psiholoski triler,zadivljujuca borba 2 genijalna uma,veoma uzbudljivo,izuzetan zaplet,ozbiljna prica,preispituje smisao zivota i pravde bingo
6. Air - veoma lep anime - verovatno najdirljiviji koji sam ikada gledala,jaka drama,elementi natprorodnog daju pomalo nerazumljivu radnju i pustaju da sam zamislis o cemu se zapravo radi hcry
7. Durarara - zanimljiva,iz epizode u epizodu se polako otkriva prica i odnosi izmedju likova (obicno neocekivane tajne),inace doticni likovi su sjajni sosad
8. Toradora - jos jedna anima za razonodu,dobra komedija,ljubavni "mnogouglovi" (xDD) i simpaticna prica o nekoliko srednjoskaca - od kojih se ne zna ko je ludji =x
9. Fullmetal Alchemist - dobri likovi,dosta elemenata drame,avantura,pomalo i komedija (u razumnoj meri s obzirom na samu pricu - bas kao u Code Geass-u),jako dobra radnja,glavni lik i pozitivan i pametan - sto je prava retkost evilsmile3
Winry Elric
Winry Elric
Anime guru
Anime guru

Ženski Lav
Broj poruka : 715
Poeni : 744
Reputacija : 1
Godina : 28

Nazad na vrh Ići dole

Top 10 anime? Empty Re: Top 10 anime?

Počalji od ~Mayu~ Sub Jun 16, 2012 5:58 pm

Good choices ^^

My current:

1. Katekyo Hitman Reborn! - Stvarno lak za gledanje xD Nigde još nisam naišla na generalno ovako awesome likove, ne postoji niko koga ne podnosim, a većinu stvarno volim xD Ima i opuštenih epizoda, a borbe su epic xD

2. Gintama - Just the funniest thing I've ever seen <3<3<3 Zanimljiv, popravlja raspoloženje, sa loveable likovima x3 Parodije su odlične xD

3. Eyeshield 21 - Ovaj serijal baš priraste za srce <3 Svidja mi se character development i koliko truda svi ulažu u ono što rade x3 Utakmice su skoro uvek napete i lak je za gledanje xD I tu je naravno Hiruma, one of the most epic characters ever xDDD

4. Kuroko no Basket - Tek je izašlo 10 epizoda, a već mi je medju favoritima xD Opet, predobri likovi, zanimljve utakmice, dobar humor x3 Anime za sad odlično prati mangu <3
Teško je čekati novu epizodu xP Jako je addicting, btw <3

5. Bleach - Ovaj serijal ima it's 'up' and 'down' moments xD Mada sam emotivno vezana za njega i sigurno će mi uvek biti medju favoritima <3

6. Durarara!! - Gledala sam ga mnogo puta i nikad ne dojadi xD Zanimljivi likovi (Shizu-chan x3), zanimljiv razvoj priče, addicting ^^

7. Sengoku Basara - Nemam pojma zašto ovoliko volim ovaj serijal xD Prosto je nekako epic i prepun akcije, tako da nikad nije dosadno xD Character development nije najbolji na svetu, ali ga ima xD Većina likova je badass <3

8. Natsume Yuujinchou - Ne znam, prosto predivan serijal <3 Odličan za opuštanje, so heart-warming x333 You just gotta love Natsume and Nyanko-sensei x3

9. Death Note - A true masterpiece <3 Prošto ga je uživanje gledati <3 Veoma je dubok i jako addicting <3

10. Kuroshitsuji - I dalje mi je manga bolja, ali je i anime odličan <3 Ne znam čime da opišem ljubav prema ovom serijalu xP Ne znam, prosto ga nikad nije dosadno gledati i sećam se da sam se rastužila kad sam ga završila, I wanted more so badly xDDD

Inače, trenutno gledam One Piece za koji sam sigurna da će se naći na listi, ali sad još neću da kažem mnogo xD
~Mayu~
~Mayu~
Anime fanatik
Anime fanatik

Ženski Rak
Broj poruka : 1255
Poeni : 1325
Reputacija : 0
Godina : 28

Nazad na vrh Ići dole

Top 10 anime? Empty Re: Top 10 anime?

Počalji od Anshi Sub Jun 16, 2012 6:03 pm

Nemam ni ja dovoljno za top 10 :|

1. Shiki - Zato sto ne postoji statista. Svako iz sela ima svoju pricu, lakse je vezati se za njih. Zato sto vraca veru u ljude onoliko koliko je i unistava, psiholoski savrseno oslikan rat. Zato sto je anime toliko depresivan da ti isisa dusu i sve to uz sjajan soundtrack.

2. Tengen Toppa Gurren Lagann - Optimizam koji ne prelazi u idiotizam (despite what some may say), Kamina (despite what some may say xD), nije dosadno ni u jednom trenutku.

3. Bleach - Kao sto rece Tea, emotivno sam vezana za njega. xD
Anshi
Anshi
Anime guru
Anime guru

Ženski Ovan
Broj poruka : 669
Poeni : 739
Reputacija : 0
Godina : 31
Lokacija : inside a lucid dream

https://www.facebook.com/empressofthedark

Nazad na vrh Ići dole

Top 10 anime? Empty Re: Top 10 anime?

Počalji od Karin_Sonozaki Ned Okt 28, 2012 4:09 pm

1. Higurashi No Naku Koro Ni- Rena mi je idol i kad porastem bicu kao ona! sohappy Salim se, svidja mi se prica, likovi, kako je nacrtano, openinzi Very Happy
2. Bleach- Sve je super osim sto je zloca Tite Kubo-san napravio IchiHime i RenRuki sto mu nikada necu oprostiti, a ni ovi sa fanfiction. net noooooooo
3. Mirai Nikki- Jesam odgledala 2 epizode, ali svidja mi se Yuno Gasai =x Nastavicu da gledam ^^"
4. Black Lagoon- Revy je savrsena zena. Da sam musko, ozenila bih je XD Super prica, kako je nacrtano i amen, halelujah, peanut butter! XD
5. Kiss X Sis- Riko me strasno podseca na mene XD Svidja mi se, iako je..perverzno ^^"
6. Yuru Yuri- Mirakurun Pretty Change! inlove Ah, anime je super, lepo ga je gledati :3
7. Umineko No Naku Koro Ni- Decko me je naterao da gledam do kraja ! XD I uspela sam i super je sem sto i ako ga pogledam jos 2 puta ja i dalje necu shvatiti celu radnju! neeee
8. Romeo X Juliet- Ja mislila bice drugacije od Sekspira, ali jok. confused Ali lep je anime, sem sto zaplacem uvek uz opening. Ali uvek! XD
9. Elfen Lied- Prvi horror anime koji sam ja gledala i uz koji sam se strahovito smejala, dok mi se to nije vratilo tako sto mi je Lucy dolazila u snove i plasila me pale
10. Shugo Chara- Sugava carapa XD Ikuto Tsukiyomi. Samo to cu da kazem. amaz
Karin_Sonozaki
Karin_Sonozaki
Anime početnik
Anime početnik

Ženski Rak
Broj poruka : 22
Poeni : 25
Reputacija : 0
Godina : 27
Lokacija : Hinamizawa

Nazad na vrh Ići dole

Top 10 anime? Empty Re: Top 10 anime?

Počalji od ElemenT Sub Mar 02, 2013 8:29 pm

Kao što sam rekao već ne mogu nikako da navedem 10 omiljenih samo tako, ali zato mogu po žanrovima da navedem favorite ili dva u nekim slučajevima Very Happy

Best Action - Hajime no Ippo: The Fighting / Hajime no Ippo: The Fighting - New Challenger

Best Adventure – Kaiba / Katanagatari

Best Cars – Capeta / Initial D

Best Comedy – Gintama

Best Dementia – FLCL / Genius Party

Best Demons – Karas

Best Mystery – Mononoke / Mouryou no Hako

Best Drama – Clannad After Story

Best Ecchi – Ike! Ina-chuu Takkyuubu

Best Fantasy – Hikaru no Go / Tekkon Kinkreet (2006)

Best Game – Kaiji / Akagi / Shoubushi Densetsu Tetsuya

Best Hentai – none (pošto nisam gledao nijedan)

Best Historical – Shounen Onmyouji / Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto

Best Horror – Mnemosyne

Best Kids – Beyblade

Best Magic – Fate/Stay Night

Best Martial Arts – Dragon Ball

Best Mecha – Gun x Sword

Best Music – Piano no Mori / Nitaboh

Best Parody – Gintama

Best Samurai – Samurai 7

Best Romance – Kimi ga Nozomu Eien / True Tears

Best School – Slam Dunk

Best Sci-Fi – Texhnolyze / Noein

Best Shoujo – Kimi ni Todoke

Best Shoujo Ai – Aoi Hana / Candy Boy

Best Shounen - Kekkaishi

Best Shounen Ai – none

Best Space - Hoshi no Koe / Planetes

Best Sports – Major

Best Super Power - Gungrave

Best Vampire – JoJo no Kimyou na Bouken / Vampire Hunter D

Best Harem – School Days

Best Slice of Life – NHK ni Youkoso!

Best Supernatural – Death Note

Best Military – Saishuuheiki Kanojo / Ima, Soko ni Iru Boku

Best Police – Aachi wa Ssipak / Miami Guns

Best Psychological - One Outs / Kuuchuu Buranko

Best World War II - Hadashi no Gen / Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin

Best Mina - Chi`s Sweet Home
ElemenT
ElemenT
Anime početnik
Anime početnik

Muški Broj poruka : 9
Poeni : 9
Reputacija : 0

Nazad na vrh Ići dole

Top 10 anime? Empty Re: Top 10 anime?

Počalji od Merry_Nightmare Čet Jun 13, 2013 11:35 pm

1.Angel Beats
2.AnoHana
3.Denpa teki na Kanojo
4.Date a Live
5.Seikon no Qwaser
6.Mirai Nikki
7.Sekirei
8.SAO(Sword Art Online)
9.Spiral:Suiri no Kizuna
10.Kore wa Zombi Desu ka?
Merry_Nightmare
Merry_Nightmare
Anime početnik
Anime početnik

Ženski Strelac
Broj poruka : 3
Poeni : 4
Reputacija : 0
Godina : 23

Nazad na vrh Ići dole

Top 10 anime? Empty Re: Top 10 anime?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu