Anime Republika Srpska
Dobrodošli na forum Anime-RS.
Registrujte se da bi imali pun pristup forumu.
Želimo vam ugodan boravak Smile
Anime Republika Srpska
Dobrodošli na forum Anime-RS.
Registrujte se da bi imali pun pristup forumu.
Želimo vam ugodan boravak Smile
Danganronpa: The Animation RIPnXRIDanganronpa: The Animation MFVBTV7Danganronpa: The Animation JYMMWgeDanganronpa: The Animation MBsbMfaDanganronpa: The Animation VD2mEbQ

Danganronpa: The Animation

2 posters

Ići dole

Kako vam se svideo anime?

Danganronpa: The Animation I_vote_lcap0%Danganronpa: The Animation I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Danganronpa: The Animation I_vote_lcap0%Danganronpa: The Animation I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Danganronpa: The Animation I_vote_lcap0%Danganronpa: The Animation I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Danganronpa: The Animation I_vote_lcap0%Danganronpa: The Animation I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Danganronpa: The Animation I_vote_lcap0%Danganronpa: The Animation I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno Glasova : 0
 
 

Danganronpa: The Animation Empty Danganronpa: The Animation

Počalji od Mr.Manga Sre Jul 17, 2013 12:42 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

A group of 15 elite high school students are gathered at a very special, high class high school. To graduate from this high school essentially means you'll succeed in life, but graduating is very difficult. The school is presided over by a bear called Monokuma, and he explains to them that their graduation hinges around committing a murder. The only way to graduate is to kill one of your classmates and get away with it. If the other classmates discover the identity of the killer, the killer is the only one executed. However, if they fail to catch the killer, only the killer graduates and the others are annihilated. Which of the 15 will survive the bloodbath to come?

Type: TV
Episodes: 13
Status: Currently Airing
Aired: Jul 5, 2013 to ?
Producers: Geneon Universal Entertainment, FUNimation EntertainmentL, Lerche, Showgate
Genres: Action, Mystery, Horror, Psychological


Poslednji izmenio Mr.Manga dana Pon Sep 30, 2013 9:09 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Mr.Manga
Mr.Manga
Admin
Admin

Muški Blizanci
Broj poruka : 4156
Poeni : 4628
Reputacija : 2
Godina : 31

https://anime-rs.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Danganronpa: The Animation Empty Re: Danganronpa: The Animation

Počalji od PredatoR Ned Sep 01, 2013 2:00 pm

Očekivao sam da će više bit horor elemenata u ovom animeu, jer ipak imamo grupu ljudi koji su zarobljeni i jedini način da se oslobodiš jeste da ubiješ nekoga, ja sam očekivao masakar, ali dobro ipak je i ovo što smo dobili dobro odrađeno, ubedljivo najbolji deo su egzekucije, sviđa mi se kako su to odradili. Sve u svemu dobar anime, mada imaju još 4 epizode do kraja, a to je i više nego dovoljno da se utisci pokvare ili poprave.
PredatoR
PredatoR
Admin
Admin

Muški Blizanci
Broj poruka : 6008
Poeni : 6627
Reputacija : 1
Godina : 33
Lokacija : Nirvana of Noise

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu